Ключ до успішності корпоративного сайту

Реклама: Грамотне пошукове просування сайтів у компанії SEOinUA

Власний сайт є одним з найкращих способів донесення маркетингового повідомлення до цільової аудиторії. Проте, звичайного сайту тепер вже недостатньо для того, щоб привабити споживачів. Як же виділитись з сірої маси?

Більшість сайтів малих підприємств створені людьми без належної маркетингової підготовки і включають всього декілька сторінок (про нас, послуги, контакти, тощо). Такі сайти не даремно називають візитками – крім контактної інформації, там немає нічого цінного.

Не секрет, що пошуковики (Google, Bing, Yandex) люблять унікальне наповнення. Крім того, велика кількість цікавих матеріалів, робить Вас галузевим експертом в очах відвідувачів сайту. Зайвим є говорити про те, що експертам довіряють, їх слухають, і в них, зрештою, купують.

Хоча розробка наповнення сайту є серйозним і досить складним завданням, є декілька відносно простих рецептів. Опублікуйте базу знань, ЧАПи (FAQ), технічну документацію, каталог посилань. Якщо маєте більше часу, організуйте регулярну публікацію галузевих новин. Чудовим джерелом якісного наповнення може бути також власний блог.

Результат

Сайти, багаті на якісний контент, отримують більше вхідних посилань. Вони дають кращі результати від пошукової оптимізації і отримують більше реферального трафіку (більше відвідувачів переходять з інших сайтів). До цього додайте ще зростання авторитету сайту і довіри майбутніх клієнтів.

Хто готовий всім цим знехтувати?

Реклама: Женская консультация Киев. Процедура УЗИ обследование в Киеве. Отличная онлайн-клиника.