Навіщо мені веб-сайт?

За підтримки: Первый в Украине wordpress хостинг, автоматизированное создание и хостинг сайтов на wordpress от Hostenko.com

А й справді, навіщо мені веб-сайт? Простішого питання, здається, немає, але тут далеко не все так просто. Відповідь на це питання визначає структуру сайту, наповнення і навіть стратегію його просування.

Найгірше те, що дуже багато сайтів створюються без чіткого розуміння завдання покладеного на веб-сайт: наприклад тому, що так хоче директор.

Хороший веб-сайт потрібен всім, незалежно від того чи Ви продаєте дитячі підгузки, сірники чи програмне забезпечення.

Навіть, якщо здається, що Ваша цільова аудиторія не користується інтернетом, веб сайт все одно треба запустити. Це Ваш віртуальний офіс, куди можуть заходити, якщо не клієнти, то партнери, працівники чи дилери.

Залежно від ринку на якому Ви оперуєте, на веб сайт можна ставити більший чи менший наголос. Можна зробити простенький односторінковий сайтик з контактною інформацією, можна гарно описати свої товари/послуги та подати інформацію про фірму, можна перетворити сайт на машину з генерації лідів, або почати продавати он-лайн. Все залежить тільки від місця інтернету в Вашій маркетинговій стратегії.

Зрештою, за останніми даними майже 10 мільйонів українців щодня користуються інтернетом. Якщо Ви ще досі не працюєте з цією аудиторією, то про таку перспективу вже однозначно треба задуматися.

За підтримки: Статистика інтернету: кількість користувачів, сайтів, блогів та зареєстрованих в соціальних мережах людей.