Німецька молодь обирає Інтернет

“Das Netz ist für Jugendliche Medium Nummer eins” (Інтернет – медіа-канал №1 для німецької молоді). Стаття під цим заголовком опублікована у Frankfurter Allgemeine Zeitung за 14 вересня цього року просто не могла не привернути моєї уваги.

Заголовок не розчарував сподівань і у статті я знайшов досить цікаві дані про використання Інтернету в Німеччині.

За частотою використання Інтернет залишив далеко позаду традиційні медіа-канали, бо вже понад 93% молодих німців користуються Інтернетом кожного дня. Для порівняння: телевізор щодня дивляться тільки 57%, а читають газети тільки 6% молоді

Але Інтернет в Німеччині випереджає традиційні медіа не тільки за частотою використання: 49% молодих людей вважають його незамінним, а 34% найбільш практичним джерелом інформації про товари та послуги. Тобто для 73% молодих людей Інтернет є первинним джерелом інформації при купівлі товарів/послуг.

В Україні рівень проникнення Інтернету набагато нижчий, але це ні в якому разі не може бути причиною для розпачу. Це можливість для тих, хто спритніший та кмітливіший. Не чекайте на конкурентів, почніть будувати повноцінну присутність в мережі вже зараз. Потім це буде набагато дорожче і далеко не так легко. “Хто рано встає, тому Бог дає”, чи не так?

UPD: Watcher повідомляє, що в Україні 12,9 мільйонів інтернет-користувачів, а щоденно (або майже щодня) інтернетом користуються 8,7 млн. інтернет-користувачів.

За підтримки: Нетбук ASUS Eee PC та хороший вибір інших ноутбуків у магазині Nbook.