Просте рішення для email маркетингу

Дуже часто email маркетинг ігнорують через помилкове уявлення про те, що він дуже дорогий і занадто складний. Сьогодні я докину свою лепту у спростування цих міфів.

Допоможе мені MailChimp – компанія, яка минулого тижня зробила чудовий подарунок всім, хто використовує email маркетинг.

Минулого року MailChimp спростувала перший міф тоді, коли почала надавати свої послуги безкоштовно. Тепер же, через рік від початку надання безкоштовних послуг, ліміт на розмір списку адресатів збільшено вдвічі. Щоправда додатковим лімітом є кількість відправлених листів (6000/місяць), але, якщо навіть Ваш список розсилки налічує 1000 адресатів, то кожного місяця Ви все одно зможете абсолютно безкоштовно надіслати кожному з них 6 листів. Як на мене, цього більш, ніж достатньо майже для кожної малої компанії.

Залишилось спростувати другий міф. Для цього реєструємось, завантажуємо список клієнтів, трошки бавимось з вибором гарного дизайну, додаємо текст, перевіряємо чи все добре і тиснемо кнопку “Send Now”. Після цього лист стає у чергу і вже через кілька хвилин він розлетяться по електронних скриньках Ваших адресатів.

Вже через кілька годин можна буде побачити реальну статистику результатів розсилки: хто і скільки разів відкрив лист, на яких посиланнях у листі клацнули та іншу корисну для аналітики інформацію.

Викорситовувати MailChimp можна для розсилок будь-якої тематики: від купонів на знижки у своєму магазині чи оголошення нової акції до запрошень на День народження.

Для початківця можливостей MailChimp буде більш, ніж достатньо. Тоді ж, коли Вам стане тісно в рамках накладених обмежень, а реклама MailChimp під кожним надісланим листом вже не буде здаватись дурницею, напишіть мені на info{вухо}emarketingblog.com.ua, спробую допомогти порадою.

Якщо Вам сподобалась ця стаття і Ви хотіли б отримувати наступні статті – підпишіться на мою стрічку новин.

За підтримки: Обслуживание тали с гарантией. Продажа тали Киев. Производство и монтаж тали со скидками.