Розкрутка сайту: перші кроки

Пошукова оптимізація сайту, як відомо, має суттєве значення у просуванні продукції підприємства в мережі Інтернет. Чим вище у результатах пошуку знаходиться Ваш сайт тим більше відвідувачів він зможе залучити. А чим більше людей дізнаються про діяльність Вашої фірми – тим більший обсяг продажу та доходів. Тут все закономірно.

Нажаль, досить часто немає можливості найняти професіоналів, які зробили б усю роботу замість Вас. Звичайно, своїми руками здійснити якісну пошукову оптимізацію сайту майже нереально, проте є певні методи, використовуючи які можна суттєво покращити його позиції в результатах пошуку без залучення сторонньої допомоги. Треба лиш зробити сайт легшим для сприяняття пошуковими машинами (search engine friendly). Ряд таких методів було описано у посібнику, створеному спеціалістами компанії Google.

Посібник початківця з оптимізації для пошукової системи Google спочатку було створено для внутрішніх потреб компанії, проте з часом він став загальнодоступним.Щоправда тільки в англомовній версії. На днях на Google Webmaster Central Blog я натрапив на український переклад цього посібника (завантажити посібник у форматі pdf). Думаю він стане у пригоді кожному інтернет маркетологу. Особливо це стосується початківців.

Хоча цей посібник було створено спеціалістами компанії Google, використання принципів викладених в ньому зможе покращити позиції Вашого сайту і в інших пошукових системах (Yandex, Rambler, Yahoo та ін.), адже всі вони здійснюють свої операції на подібних засадах.

В посібнику не відкривається якихось особливих секретів з виведення сайту на перші місця у результатах пошуку, але дотримання принципів викладених у ньому, матиме суттєвий позитивний вплив на покращення позицій Вашого сайту. Перевірено досвідом.

Для кращого розуміння викладениого матеріалу потрібні базові знання html і принципів роботи пошукових систем. Тому, якщо після прочитання посібника у Вас ще залишились питання – пишіть мені на info[at]emarketingblog.com.ua і я роз’ясню всі незрозумілі моменти.

Отримувати новини цього блогу у форматі RSS