Зустріч Lviv Start Up Club. Враження.

Минулої суботи мені пощастило вже вдруге відвідати зустріч Lviv Start Up Club. Тому тепер, вже достатньо розвідавши діяльність цієї “таємної” організації, можу подати детальний звіт про результати розслідування.

Спочатку декілька слів саме про Клуб, а пізніше опишу нашу останню зустріч…

Львівський Start Up Club – це неформальне об’єднання тих, хто цікавиться бізнесом в Інтернеті, довкола групи ентузіастів на чолі з Ростиславом Чайкою. Як сказано на офіційному сайті (startup.lviv.ua) – місією клубу є сприяння розвитку високотехнологічного бізнесу у Львові. Заради справедливості варто зауважити, що діяльність клубу вже давно вийшла за межі міста і на його зустрічах все частіше можна зустріти гостей з різних куточків України.

На мою думку, головним у діяльності клубу є створення майданчика для співпраці: між тими, хто має гроші і тими, хто має ідеї; між тими хто має спеціальний досвід, і тими, хто такого досвіду потребує; між тими хто прагне розвитку своїх проектів, і тими, хто може надати підтримку.

Для мене особисто Lviv Start Up Club – це:

- Зібрання однодумців
- Місце, де можна почерпнути нові ідеї
- Місце, де можна почути щиру критику старих ідей (байдуже своїх чи чужих)
- Можливість навчитись чогось нового

Остання зустріч Клубу відбулась минулої суботи у трохи незвичному форматі – вона проходила в автобусі, дорогою в Карпати. Було менше доповідей, менше презентацій і більше живого неформального спілкування. Дорогою у Карпати Ростислав Чайка розповів про геолокаційні сервіси. Потім швидкий обід у кафе A La Minute перед Славським і смачні шашлики на березі річки Опір. Дорогою назад відбулась презентація старт апу www.huti.ru (новий сервіс питань-відповідей). Ілюстрований опис події можна прочитати тут: http://startup.lviv.ua/lang/uk/lviv-startup-club-11-summary/

Мені сподобалось. Вважаю, що час від часу зустрічі у такому форматі просто необхідні. Вони зближують учасників і виносять спілкування на зовсім інший рівень.

28 серпня відбудеться 12-та зустріч Lviv Start Up Club і я вже забронював цю дату в каледарі. Зустрінемось там?

За підтримки: Послуги зв’язку для Blackberry. Корпоративний зв’язок.